עדכונים ארגון מורי היוגה

‘ארגון מורי היוגה’ יצר קשר עם מנהל החינוך, אגף לחינוך יסודי המחלקה לחינוך בעיריית תל אביב על מנת לשלב לימודי יוגה בתכנית יו”לאתכנית יום לימודים ארוך

תכנית יום לימודים ארוך פועלת בכל בתי הספר היסודיים בדרום תל אביב וביפו (26 בתי ספר) בשכבות א’-ג’ ומטרתה לנצל את שעות הצהריים כדי לצמצם פערים במגוון תחומים לימודיים וחברתיים ולהביא אותם לרמת מוכנות גבוהה לכיתה ד’. בהתאם לכך העבודה תהיה משעות הצהרים עד 16:00. בחלק מבתי הספר משולבות אוכלוסיות מוחלשות וקיימת הטרוגניות בשכונות ובבתי הספר השונים.  

זוהי הזדמנות נפלאה עבורנו כארגון ועבורכם כמורים, לקידום תחום היוגה לילדים ולהנגשת היוגה לילדים שמאד זקוקים לה, ואנו רואים חשיבות גדולה בשילוב מורים מקצועיים חברי ארגון בתכנית.

מורים חברי ארגון, בעלי תעודת הוראה מוכרת ליוגה לילדים, בעלי ביטוח אחריות מקצועית ובעלי ניסיון הוראה של 2 שנים לפחות המתגוררים בתל אביב או בסביבה ומעוניינים להשתלב בפרויקט, מוזמנים למלא את הטופס המצ”ב עד ל 10.5.2022.

לכניסה לטופס – https://forms.gle/BH85uxe5EEbFRbjA9

ארגון מורי היוגה יקיים פגישה עם צוות יום לימודים ארוך בעירייה, כדי להסביר על יתרונות היוגה לילדים ולקדם את התכנית מול מנהלי בתי הספר. 

לאחר מכן נעביר את רשימת המורים העומדים בקריטריונים למנהלי בתי הספר בעיריית תל אביב ואלו ייצרו קשר עם המורים באופן ישיר.

השכר השעתי עומד על 88 ש”ח (שכיר) ועל 120 ₪ (עצמאי) ומשולם דרך חברת בת של עיריית תל אביב – ‘יובל חינוך’. (מדובר בלימוד של מס’ שיעורים ביום  בהתאם למה שיקבע מול בית הספר). ארגון מורי היוגה אינו צד בקשר בין המורים לבתי הספר אלא רק מסייע ביצירת הקשר.

אנו לא מתחייבים כי כל המורים שפנו יוכלו להשתלב בתכנית וגם לא מתחייבים למינימום של שעות לימוד. אלו יקבעו בין המורה לבית הספר בו ירצה להשתלב.

ניתן לצפות ברשימת בתי הספר המשתתפים בפרויקט בלחיצה כאן.

נשמח לשמוע מכם בהקדם כדי להתקדם מול העירייה בקידום התכנית.

 

צוות ארגון מורי היוגה בישראל

 

 

הירשמו לניוזלטר שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן