יוגה ופילאטיס גבעת נילי
יוגה ופילאטיס גבעת נילי
מוסמכ/ת
ויניאסה יוגה

קצת על עצמי:

מלמד יוגה משנת: 2013

בחלל נעים ואינטימי מתקיימים שיעורי יוגה פילאטיס ופלדנקרייז בקבוצות קטנות עם דגש על יחס אישי
שיעורי היוגה , עברתי את הכשרתי אצל מספר מורים: איל צ'חנובסקי (אשטנגה-ויניאסה) מירה ארצי -פדן (יוגה נשית) מיכל ירקוני (יוגה תרפיה) ודנה דברת לביא (יוגה לנשים בהריון) אפשר לומר שאופי השיעורים הוא שילוב של כל אלו יחד. השיעורים שלי אף פעם אינם מתוכננים מראש. הרכב האנשים והמצב האנרגטי קובע את אופי השיעור. עם זאת, תמיד יהיה רצף של תנוחות המסונכרנות עם הנשימה, עצירות קטנות המאפשרות הטמעה של המידע החדש פנימה ותרגול של תנוחות המשלבות עוצמה ורכות גם יחד.
שיעורי הפילאטיס,
בסטודיו שיעורי פילאטיס מזרן, המשולבים באביזרים. הדגש הוא עבודה בקבוצות קטנות המאפשרת התייחסות אישית לכל אחד ואחת. המטרה בפילאטיס לחזק את הגוף ובמיוחד את שרירי הליבה, לשפר ולשמר את תנועתיות עמוד השדרה ואת היציבה.
שיעורי הפלדנקרייז,
שיטת פלדנקרייז משפרת, מחזקת ומשכללת את היכולת והמודעות הגופנית. השיטה מיועדת לכל האנשים בכל בגילאים- אלה העוסקים או אוהבים תנועה ומעוניינים להעמיק ואלה הסובלים מכאב, פציעה או מגבלה. בשיעורים נלמד כיצד לנוע בצורה פשוטה, נעימה ומאורגנת ולצאת מכאבים (כאבי גב, צוואר, מפרקים, שרירים, כאבים בשל ישיבה ממושכת, פציעות, בעיות נשימה ועוד). דרך הכרות עם עצמנו נפתחות אפשרויות חדשות, מתאפשר חופש גופני, מחשבתי ונפשי ואיתו גם רווחה, הקלה, תחושה של יכולת ושמחה?בסטודיו גם:
*שיעורי פילאטיס לאמהות עם תינוקות עד גיל זחילה * שיעורי יוגה לנשים בהריון בלבד התומכים באשה בתקופת ההריון ומכינים אותה ללידה. * טיפולי רפלקסולוגיה

יש לוודא שתעודת הזהות מעודכנת בכרטיס המורה שלך.
במידה ולא, אנא עדכן לפני הנפקת תעודת החבר.

דילוג לתוכן