מורן גנון   עלמה – יוגה . העצמה .  אחווה
מורן גנון עלמה - יוגה . העצמה . אחווה
אזור שירות: מרכז
אוהד

קצת על עצמי:

מלמד יוגה משנת: 2016

יוגה - תרגול מחזק ומגמיש את הגוף תרגולי יוגה אישיים או בקבוצות אשטנגה ויניאסה, יוגה לנשים ובקרוב קבוצות יוגה להיריון בלבד.
העצמה - מעבר לחיזוק וגמישות הגוף הפיזיולוגי, תרגול היוגה איתי משולב ומעניק כלים להתבוננות על חיי היום יום שלנו, מעולם הפילוסופיה והאימון האישי (קואוצ‘יג).
אחווה - בנוסף, מתקיימים אחת לכמה זמן לקהל הרחב ובהזמנה אישית, סדנאות והרצאות הנוגעות ביוגה, באסתטיקה ובמגוון תחומים שמשלבים את עולם הרוח והחומר.

מוזמנים ומזמנות ליצור קשר ולהגיע לתרגל את החיים בצורות שונות.
החיים לא יחכו לכם, הזמן עובר, מה אתם בוחרים לעשות איתו?
כל יום כדאי להעניק גם קצת לעצמנו, לגוף ולנשמה.
באהבה,
מורן.

היי, אני מורן גנון.

פילוסופית, אישה, רעיה, אמא לשניים, מדריכת יוגה, יוגה להיריון ולאחר לידה ומאמנת אישית (קואוצ'רית).כל סטטוס כזה מכיל עולם שלם של מחשבות, עשייה, 'to do lists', אבל כולם יחד הם אני .
אחרי 11.5 שנים של ניהול בתוך משרד, הלידה השניה הביאה עמה את לידת הגשמת החלום ועיסוק בשאהבה נפשי - יוגה וחיבור אנשים לעצמם ובינם לבין אחרים.

מאז 2005, מתרגלת יוגה בשיטת האשטנגה ויניאסה, בארץ ובהודו, בהריונות ובלידות (כן, היו כמה אסנות במהלך הצירים).

זכיתי להצליח ולהביא לתרגול פן שהיה חסר לי אצל מורים בישראל ובחו"ל - את היום יום שלנו.
להבין וליישם את העובדה שהיוגה יכולה לעזור לי לחיות חיים של שלווה, להתמיר את האהבה בתוכי לעצמי-לסובבים-לעולם, לתרגל באופן בו הרצון שלי בעיסוי לגוף יהיה מתוך אהבה ואותנטיות ולא כאב, להבין איך התרגול הוא מראה לחיים ולשתמש בתובנות לחיים נכונים, בריאים ומאושרים יותר.

אני מאמינה שכשמכירים את האסנות טוב, צולחים דרך התרגול הפיזי ומקישים את האימון לאימון לחיי יום יום מעניינים, מאושרים ובריאים יותר, פיזית ופסיכולוגית.

כמו כל כוס או מיכל, אם ממלאים אותו יותר מידי הכל נשפך, אז כדי שלא לייצר בזבוז (אף אחד לא אוהב לבזבז שום דבר) אני כאן כדי להעניק מהכוס המלאה שלי לכל מי שחפץ לתרגל יוגה קצת אחרת ולאפשר לכל אחד להיחשף לקסם התרגול הפיזי והאימון המנטאלי שאני חוויתי ודרכו הצלחתי להעניק לחיי את הדרך בה הכי טוב לי לקום בכל בוקר מחדש לחיים מלאי משמעות, עניין, אהבה ושמחה.

אשמח להכיר אותך!

יש לוודא שתעודת הזהות מעודכנת בכרטיס המורה שלך.
במידה ולא, אנא עדכן לפני הנפקת תעודת החבר.

דילוג לתוכן